У Лас-Вегасі (США) 6 жовтня за місцевим часом відбувся довгоочікуваний поєдинок
ММА UFC 229 між Хабібом Нурмагомедовим і Конором Макгрегором.
У четвертому раунді Нурмагомедов переміг Макгрегора задушливим прийомом у партері.
Однак результат бою оголошували без присутності бійців ММА у рингу, і пояс Нурмагомедову UFC не вручила, оскільки він порушив правила (виходити з клітки до оголошення результатів бою заборонено правилами UFC).

Причиною бійки за межами октагону, яку затіяв Хабіб Нурмагомедов відразу після завершення поєдинку з ММА. Він перестрибнув через огорожу рингу і почав битися із представниками команди Конора Макгрегора. В інцидент втрутилася поліція і все швидко закінчилося.
Як повідомляють ЗМІ, на прес-конференції після бою Нурмагомедов вибачився перед комісією. Щоправда, через інцидент бійцю ММА зупинили виплату $2 млн за перемогу над Макгрегором.

У свою чергу Конор Макгрегор у Twitter висловив бажання отримати реванш:
«Good knock. Looking forward to the rematch» («Гарний удар. Чекаю на реванш»).
Схоже, точка відносин між цими бійцями
ММА не поставлена. Подивимося, яким буде продовження.